Projekt Domestos do škôlky

Lovci baktérií

Aj v tomto šk. roku 2021/2022 sme sa zapojili do projektu Domestos. Vďaka hravým úlohám pre Lovcov baktérií sa deti naučia všetko potrebné na to, aby pre ne platilo - čistota pol života. Od správneho umývania rúk, cez hygienu doma, až po udržiavanie zdravého prostredia. Pravidelným sťahovaním a plnením aktivít sa zapájame do projektu. Držíme si prsty k ďalšej výhre.

20220304 152026  20220426 0825391

Opäť blahoželáme k výhre

Aj v tomto ročníku súťaže do ktorého sme sa zapojili, sme obdržali vedľajšiu výhru výrobkov Domestos na celý školský rok. Ďakujeme všetkým, ktorí nám k tejto výhre dopomohli.

Zlepšime úroveň školských toaliet

Dňa 15. 06. 2018 sa naša MŠ opäť zapojila do projektu Domestos pre školy. Cieľom tohto projektu je zlepšenie prostredia na školských toaletách. Spolu s deťmi plníme aktivity, ktoré sú zverejňované na webovej stránke Domestospreskoly.sk. Aktivity sú navrhnuté tak, aby ich mohla plniť materská škola bez ohľadu na finančné prostriedky. Za každú z týchto aktivít môžeme získať 100 bodov. K získaniu ďalších bodov, ktoré sú potrebné k výhre, je možné získať nákupom produktov značky Domestos. Preto prosíme rodičov, ktorí si zakúpia takýto produkt, aby nám účtenku priniesli do materskej školy. Tieto budú nahraté.
Za každý produkt je možné získať 1 bod. Prajeme si veľa šťastia na získanie čo najviac bodov pre našu materskú školu.

IMG 20181004 122140

Projekt Domestos 3

Aj tento rok sme sa zapojili do 3. ročníka súťaže Domestos pre škôlky. Keďže sme minulý ročník získali vedľajšiu cenu, dúfame, že sa nám podarí vyhrať aj tentokrát. Pravidlá súťaže sú také isté ako minulý rok, takže prosíme rodičov aby nám pri zakúpení výrobkov Domestos doniesli bločky, ktoré budú nahraté do tejto súťaže. S deťmi vytvárame rôzne aktivity, ktorými taktiež získavame body. Súťaž končí 25.12. 2016. Takže nezabúdajme na to.
Veríme, že aj rodičia nás v tomto projekte podporia tým, že budú hlasovať prostredníctvom svojich mailov.

Blahoželáme už po druhýkrát

Projekt Domestos 2 pre materské školy

V septembri sme sa zapojili do 2. ročníka súťaže Domestos pre škôlky. Keďže sme minulý ročník získali vedľajšiu cenu, dúfame, že sa nám podarí vyhrať aj tentokrát. Pravidlá súťaže sú také isté ako minulý rok, takže prosíme rodičov aby nám pri zakúpení výrobkov Domestos doniesli bločky, ktoré budú nahraté do tejto súťaže. S deťmi vytvárame rôzne aktivity, ktorými taktiež získavame body. Súťaž končí 25.11. 2015. Takže nezabúdajme na to.
Veríme, že aj rodičia nás v tomto projekte podporia.

Blahoželanie k výhre

Domestos pre skoly blahoželá našej materskej škole k vedľajšej výhre, ktorá pozostáva v podobe ročnej zásoby výrobkov Domestos, a zároveň ďakuje našej škôlke a rodičom, ktorí sa zapojili do tohto projektu.

Projekt Domestos 1 pre škôlky

Dna 15. 09. 2014 sa naša MŠ zapojila do projektu Domestos pre školy. Cieľom tohto projektu je zlepšenie prostredia na školských toaletách. Spolu s deťmi plníme aktivity, ktoré sú zverejňované na stránke Domestospreskoly.sk. Aktivity sú navrhnuté tak, aby ich mohla plniť materská škola bez ohľadu na finančné prostriedky. Názvy aktivít sú: 1. označenie dverí v materskej škole, 2. výzdoba toaliet, 3. vôňa toaliet, 4. označenie dverí s nápisom "obsadené". Za každú z týchto aktivít môžeme získať 100 bodov. K získaniu ďalších bodov, ktoré sú potrebné k výhre je možné získať nákupom produktov značky Domestos. Preto prosíme rodičov, ktorí si zakúpia takýto produkt, aby nám účtenku s nákupom priniesli do materskej školy. Tieto budú nahraté na stránke Domestospreskoly.sk.